RN55C1783DR36
MFR.Part #
RN55C1783DR36
JLCPCB Part #
C3515865
Description
-65℃~+175℃ 125mW 178kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors