RN55C1782BBSL
MFR.Part #
RN55C1782BBSL
JLCPCB Part #
C1426674
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors