RN55C1780BRSL
MFR.Part #
RN55C1780BRSL
JLCPCB Part #
C1798126
Description
-65℃~+175℃ 125mW 178Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors