RN55C1632BB14
MFR.Part #
RN55C1632BB14
JLCPCB Part #
C3431102
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors