RN55C1603BR36
MFR.Part #
RN55C1603BR36
JLCPCB Part #
C1785433
Description
-65℃~+175℃ 125mW 160kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors