RN55C1581FR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1581FR36
JLCPCB Part #
C3423798
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors