RN55C1580FRSL
MFR.Part #
RN55C1580FRSL
JLCPCB Part #
C3480742
Description
-65℃~+175℃ 125mW 158Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors