RN55C1460FRE6
MFR.Part #
RN55C1460FRE6
JLCPCB Part #
C3501758
Description
-65℃~+175℃ 125mW 146Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors