RN55C1403FR36
MFR.Part #
RN55C1403FR36
JLCPCB Part #
C1774603
Description
-65℃~+175℃ 125mW 140kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors