RN55C1402FRE6
MFR.Part #
RN55C1402FRE6
JLCPCB Part #
C1772384
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors