RN55C1381DB14
MFR.Part #
RN55C1381DB14
JLCPCB Part #
C3421128
Description
-65℃~+175℃ 1.38kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors