RN55C1321BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1321BB14
JLCPCB Part #
C1416603
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.32kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors