RN55C1311FB14
MFR.Part #
RN55C1311FB14
JLCPCB Part #
C3462744
Description
-65℃~+175℃ 1.31kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors