RN55C1292BBSL
MFR.Part #
RN55C1292BBSL
JLCPCB Part #
C1426710
Description
-65℃~+175℃ 12.9kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors