RN55C1271BB14
MFR.Part #
RN55C1271BB14
JLCPCB Part #
C3552686
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors