RN55C1263BR36
MFR.Part #
RN55C1263BR36
JLCPCB Part #
C1784905
Description
-65℃~+175℃ 125mW 126kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors