RN55C1262DB14
MFR.Part #
RN55C1262DB14
JLCPCB Part #
C3458922
Description
-65℃~+175℃ 12.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors