RN55C1213BRE6
MFR.Part #
RN55C1213BRE6
JLCPCB Part #
C3406637
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors