RN55C1212FRSL
MFR.Part #
RN55C1212FRSL
JLCPCB Part #
C1782039
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors