RN55C1212DRSL
MFR.Part #
RN55C1212DRSL
JLCPCB Part #
C3514692
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors