RN55C1200DB14
MFR.Part #
RN55C1200DB14
JLCPCB Part #
C3499767
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors