RN55C11R7FB14
MFR.Part #
RN55C11R7FB14
JLCPCB Part #
C1395657
Description
-65℃~+175℃ 11.7Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors