RN55C1183FRE6
MFR.Part #
RN55C1183FRE6
JLCPCB Part #
C3440666
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors