RN55C1143BRSL
MFR.Part #
RN55C1143BRSL
JLCPCB Part #
C1796882
Description
-65℃~+175℃ 114kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors