RN55C1142BBSL
MFR.Part #
RN55C1142BBSL
JLCPCB Part #
C3560376
Description
-65℃~+175℃ 11.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors