RN55C1132DB14
MFR.Part #
RN55C1132DB14
JLCPCB Part #
C1415504
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors