RN55C1131BRSL
MFR.Part #
RN55C1131BRSL
JLCPCB Part #
C1797323
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors