RN55C1113CRSL
MFR.Part #
RN55C1113CRSL
JLCPCB Part #
C1809314
Description
-65℃~+175℃ 111kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors