RN55C1052BRSL
MFR.Part #
RN55C1052BRSL
JLCPCB Part #
C3427024
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors