RN55C1043BRE6
MFR.Part #
RN55C1043BRE6
JLCPCB Part #
C1785599
Description
-65℃~+175℃ 104kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors