RN55C1023FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1023FRE6
JLCPCB Part #
C1775881
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors