RN55C1002BRE6
MFR.Part #
RN55C1002BRE6
JLCPCB Part #
C3360183
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors