RN50E9530FBSL
MFR.Part #
RN50E9530FBSL
JLCPCB Part #
C3568248
Description
-65℃~+175℃ 50mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors