RN50E8250FBSL
MFR.Part #
RN50E8250FBSL
JLCPCB Part #
C3501745
Description
-65℃~+175℃ 50mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors