RN50E7151BRSL
MFR.Part #
RN50E7151BRSL
JLCPCB Part #
C3523517
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors