RN50E6901BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E6901BB14
JLCPCB Part #
C1431197
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.9kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors