RN50E6812BBSL
MFR.Part #
RN50E6812BBSL
JLCPCB Part #
C1436332
Description
-65℃~+175℃ 50mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors