RN50E6191BBSL
MFR.Part #
RN50E6191BBSL
JLCPCB Part #
C1436445
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.19kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors