RN50E6000BB14
MFR.Part #
RN50E6000BB14
JLCPCB Part #
C1409417
Description
-65℃~+175℃ 50mW 600Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors