RN50E5762BRSL
MFR.Part #
RN50E5762BRSL
JLCPCB Part #
C3354080
Description
-65℃~+175℃ 50mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors