RN50E5361FRE6
MFR.Part #
RN50E5361FRE6
JLCPCB Part #
C1794406
Description
-65℃~+175℃ 5.36kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors