RN50E4022FRSL
MFR.Part #
RN50E4022FRSL
JLCPCB Part #
C1806904
Description
-65℃~+175℃ 40.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors