RN50E3652FRE6
MFR.Part #
RN50E3652FRE6
JLCPCB Part #
C1794329
Description
-65℃~+175℃ 36.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors