RN50E3612CRSL
MFR.Part #
RN50E3612CRSL
JLCPCB Part #
C3549658
Description
-65℃~+175℃ 36.1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors