RN50E2670FBSL
MFR.Part #
RN50E2670FBSL
JLCPCB Part #
C3449057
Description
-65℃~+175℃ 267Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors