RN50E2490FB14
MFR.Part #
RN50E2490FB14
JLCPCB Part #
C3531778
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors