RN50E2151BBSL
MFR.Part #
RN50E2151BBSL
JLCPCB Part #
C3489797
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors