RN50E2000BRSL
MFR.Part #
RN50E2000BRSL
JLCPCB Part #
C1816359
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors