RN50E1302FBSL
MFR.Part #
RN50E1302FBSL
JLCPCB Part #
C3553688
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors