RN50E1212FRE6
MFR.Part #
RN50E1212FRE6
JLCPCB Part #
C1794284
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors